Een middag vol impact met AI, klantverhalen, netwerkkansen én een exclusieve keynote van Donald Clark inclusief gesigneerd boek.
We nodigen je van harte uit voor een inspirerende middag vol impact, innovatie, klantverhalen en een bijzondere keynote van Donald Clark, internationaal spreker en auteur van het nieuwe boek AI and Productivity. Je gaat naar huis met een exemplaar van het gloednieuwe boek en een dosis inspiratie!
Dit event is een uitstekende gelegenheid om meer te ontdekken over de nieuwste ontwikkelingen, trends, en tools die jouw organisatie kunnen helpen om impact te maken met leeroplossingen.
12:30 – 13:00 | Inloop
Welkom met een Bossche bol.
13:00 – 13:15 | Opening
We nemen je mee in onze visie op leren en wat je van de dag kunt verwachten.
13:15 – 14:00 | AskDelphi & AskDelphi Designer AI
AskDelphi en de gloednieuwe AskDelphi Designer AI: dé tools die werkplekleren naar een hoger niveau tillen.
14:00 – 14:10 | Pauze
Even opladen met een worstenbroodje.
14:10 – 15:15 | Uniek kijkje achter de schermen bij organisaties
Klanten van Xprtise presenteren zelf hun praktijkervaringen. Geen droge theorie, maar eerlijke en inspirerende voorbeelden die impact maken. Rechtstreeks van de professionals uit de praktijk.
15:15 – 15:30 | Pauze & Netwerken
Praat bij met vakgenoten.
15:30 – 17:00 | Keynote: Donald Clark
Donald Clark presenteert inzichten uit zijn nieuwste boek. Hoe kan AI écht bijdragen aan productiviteit, performance en innovatie in teams? Wat betekent AI voor leren, nieuwsgierigheid en communicatie op de werkvloer? En hoe kunnen HR, recruitment en L&D AI strategisch inzetten?
17:00 – 17:30 | Borrel
Sluit de dag af met een gezellige borrel.
Donald Clark is een internationaal erkende spreker, auteur en expert op het gebied van leren en technologie. Met meer dan 30 jaar ervaring in online leren, simulaties, virtual reality, mobiele technologie en kunstmatige intelligentie, heeft hij een sterke reputatie opgebouwd als innovator in het onderwijs en bedrijfsleven. Zijn nieuwste boek, AI and Productivity, biedt een hands-on gids voor leiders, HR en L&D professionals om AI strategisch in te zetten voor betere prestaties, innovatie en ontwikkeling.
Dit event is gratis voor klanten van Xprtise. Ben je (nog) geen klant? Dan ben je alsnog van harte welkom. Deelname kost €95,-.
Wil je meer informatie of heb je vragen over het event? Neem dan gerust contact op met een van onze collega’s, of stuur een e-mail naar info@xprtise.com. We kijken ernaar uit om je te verwelkomen!
Neem contact op met één van onze medewerkers of vul het contactformulier in.